Zlevněné zboží BOSE Lenses Rondo Mirrored Rose růžovozlatá

BOSE Lenses Rondo Mirrored Rose růžovozlatá - 19% sleva


BOSE Lenses Rondo Mirrored Rose růžovozlatá
725,- Kč

Původní cena: 899,- Kč


BOSE Lenses Rondo Mirrored Rose růžovozlatá z kategorie elektronika, příslušenství, reproduktory, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným BOSE Lenses Rondo Mirrored Rose růžovozlatá .

Příslušenství BOSE Lenses Rondo Mirrored Rose růžovozlatá: Máte doma skvělé hudební brýle BOSE Frames Rondo a rádi byste upravili jejich a tedy i svůj vzhled jinými skly? BOSE Lenses Rondo Mirrored Rose jsou náhradní skla v parádní zrcadlově růžovozlaté barvě. Obsahují polarizační filtr, a tak vás ochrání před nepříjemnými odlesky. Vyro...bena jsou z těch nejlepších materiálů, aby odolala škrábancům. Výměnu skel v brýlích zvládnete jednoduše sami. Klíčové vlastnosti náhradních skel BOSE Lenses Rondo Mirrored RoseNáhradní skla pro brýle BOSE Frames RondoMají parádní zrcadlově růžovozlatou barvuSkla jsou vybavena polarizačním filtrem – žádné nepříjemné odleskyVyrobena z velmi kvalitního materiálu odolného proti poškrábání a prasknutíSnadná výměna, kterou zvládnete sami

Produkt je výrobek značky Bose ,distribuovaný s EAN kódem 17817806053.

Sdílejte obsah s přáteli